Prodej a servis výpočetní techniky, webdesign a webhosting, sítě


Přejdi na obsah

Podpora

Podpora


Podpora

Antiviry a skenery
AdwCleaner
AdwCleaner je spolehlivý nástroj určený k odebrání adwaru, nástrojových lišt a dalších nežádoucích programů. Program může být jednoduše odinstalován prostřednictvím standardního uninstal módu.

Odstraňování adwaru a dalších nežádoucích programů


Chrome Cleanup Tool
Tato aplikace vyhledá a odstraní software, který může způsobovat problémy s Chromem

Čištění prohlížeče Chrome


Malwarebytes' Anti-Malware

Malwarebytes' Anti-Malware je aplikace pro vyhledání a odstranění spyware, adware, trojských koní, rootkitů a dalších nebezpečných a škodlivých programů typu malware.

Malwarebytes' Anti-Malware

ComboFix
ComboFix je dalším z oblíbených nástrojů pro analýzu PC. Zajímavostí je, že do logu zapisuje i soubory, které vznikly v poslední době (a teoreticky tak může jít o soubory případné havěti) a automaticky se snaží likvidovat havěť, kterou zná. Část práce tak může odvést i bez nahlédnutí do výstupního protokolu. Zároveň lze aplikaci ComboFix zaslat instruktážní soubor, podle něhož vykoná požadovanou činnost (odmaže závadné záznamy v registru, soubory...).


Combofix


Spyware Terminator
Spyware Terminator je dalším povedeným bojovníkem proti spyware.
Aplikace si poradí mimo spyware i s nepřáteli typu malware, hijacker, trojský kůň či keylogger. Díky této aplikaci můžete být před těmito škůdci v bezpečí. Aplikace může kontrolovat běžící procesy, nebo můžete spustit kompletní prohledání ručně či pomocí plánovače.


Spyware Terminator

ESET SysInspector
SysInspector je aplikace pro důkladné prozkoumání vašeho počítače se schopností zobrazit získané údaje ve zjednodušené formě. Informace o nainstalovaných ovladačích a programech, síťových připojeních či údaje z databáze systémových registrů vám mohou pomoci při zjišťování příčin podezřelého chování systému, ať už například vlivem nekompatibility či aktivní počítačové hrozby

ESET SysInspector

WinSockFix
WinSockFix najde uplatnění v momentě, kdy se při odstraňování "havěti" stane Internet nedostupným (nelze zobrazit vůbec žádnou stránku - jako by byl Internet odpojen). Je plně automatizován.


WinSockFix

SUPERAntiSpyware
SUPERAntiSpyware prohledává váš počítač na výskyt známých a nebezpečných aplikací typu Spyware, Adware, Malware, Trojans, Dialers, Worms, KeyLoggers, HiJacker atd.
Aplikace je dokáže odstranit či přesunout do karantény. Program nabízí denní (ruční) aktualizaci databáze, stejně tak si poradí i s ochranou nastavené domovské stránky.
SUPERAntiSpyware


AplikaceTeamViewer
TeamViewer je bezpečný a kvalitní program pro vzdálenou správu počítače. Pomocí TeamVieweru se můžete připojit na vzdálený počítač. TeamViewer musí běžet i na druhém PC a oba uživatelé musejí znát ID a heslo. Používání tohoto programu je velmi jednoduché, má i integrovaný správce souborů. Freeware pro nekomerční použití.

TeamViewer
TeamViewer

Image Resizer
Po nainstalování malé utilitky stačí jen kliknout pravým tlačítkem na obrázek (nebo označenou skupinu obrázků) a zvolit Resize Pictures. Dále stačí jen vybrat ze standardních velikostí nebo zvolit vlastní.
PowerToys jsou k dispozici jen v anglickém jazyce, program je určen výhradně pro systém Windows XP.
Office File Converter Pack
Umožňuje otevřít, upravit a uložit dokumenty, sešity a prezentace v novém formátu souborů aplikací Microsoft Office Word, Excel a PowerPoint 2007.Prohlížeč PowerPoint Viewer 2007
Prohlížeč Microsoft Office PowerPoint Viewer 2007 umožňuje zobrazit prezentace vytvořené v aplikaci PowerPoint 97 a novějších verzích se všemi jejich vlastnostmi a funkcemi.


Změna kódu Product Key
Nástroj pro aktualizaci kódu Product Key systému Windows provede změny instalace systému Windows, a tím aktualizuje kód Product Key. Nástroj pro aktualizaci kódu Product Key navíc prověří množství klíčových souborů systému Windows a zjistí, zda s nimi nebylo neoprávněně manipulováno. Pokud se objeví soubory, se kterými bylo neoprávněně manipulováno, nástroj pro aktualizaci kódu Product Key vás na to před dalším pokračováním upozorní.

Domů | Ceník | Podpora | Reference | Webhosting | Kontakt | Mapování stránky


Zpět na obsah | Zpět na hlavní nabídku